OFERTA FIRMY LIVING SPACE


- kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkalnych (kuchnie, łazienki, pokoje, pomieszczenia gospodarcze, wnętrza typu open- space, lofty itd.) i użyteczności publicznej (salony sprzedaży, biura, przychodnie, kancelarie, salony fryzjerskie, kosmetyczne i SPA, kawiarnie i restauracje, hotele i pensjonaty, sale konferencyjne i bankietowe, szkoły , przedszkola)

- inwentaryzacje, projekty funkcjonalne i koncepcyjne, projekty oświetlenia,

- tworzenie foto-realistycznych wizualizacji 3D (klient w fazie projektowania widzi jak będzie wyglądało dane pomieszczenie po zakończeniu remontu),

- projektowanie mebli i dodatków aranżacyjnych, projektowanie grafik i fototapet

- projektowanie elewacji,

- aranżacje i dekoracja pomieszczeń oraz witryn sklepowych,

- stylizacja wnętrz,

- usługi doradcze z zakresu architektury wnętrz w tym dobór materiałów wykończeniowych i kolorystyki,

- pomoc w zakupach,

- dekoracyjne zdobienie ścian (malowidła ścienne, tynki ozdobne),

- projekty remodelingu mebli (nadawanie nowej formy i funkcji używanym przedmiotom),

- nadzór autorski.


ZAWARTOŚĆ PROJEKTU1. Projekt częściowy - koncepcyjny
2. Kompleksowy projekt wnętrz
3. Konsultacje w zakresie aranżacji

Ad.1. Projekt częściowy - koncepcyjny zawiera analizę stanu istniejącego (na podstawie rzutów architektonicznych lub inwentaryzacji lokalu) oraz opracowanie zagospodarowania projektowanej przestrzeni z wytyczeniem podziału na funkcje poszczególnych pomieszczeń (rzuty poziome z układem ścian działowych, lokalizacją mebli, układem kuchni, łazienek). Zawiera także propozycje stylu, kolorystyki, materiałów i zasady dalszego ukształtowania przestrzeni. Powstaje w ścisłej współpracy z inwestorem przy uwzględnieniu jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Dostarczany jest w postaci rysunków w skali 1:20 i wizualizacji komputerowych.

Ad.2. Kompleksowy projekt wnętrz - składa się z projektu koncepcyjnego (zawartość - patrz Ad.1.) i dokumentacji technicznej zawierającej rysunki wszystkich elementów projektowanej przestrzeni:

* rzuty w skali 1:20 lub 1:50   
* układ i rozrysowanie podłóg w skali 1:20 lub 1:50     
* projekt oświetlenia i sufitów w skali 1:20 lub 1:50    
* rozwinięcia ścian w skali 1:20 lub 1:50     
* przekroje w skali 1:20 lub 1:50    
* rysunki wybranych detali (kominek, zabudowa z płyt g-k itp.) w skali 1:10 lub 1:20    
* rysunki wykonawcze mebli na wymiar     
* rozmieszczenie punktów wyjściowych dla instalacji elektrycznej i wod-kan i CO

oraz szczegółowy wykaz proponowanych elementów wyposażenia wnętrz (drzwi wewnętrznych, opraw oświetleniowych, ceramiki łazienkowej, armatury, okładzin ściennych i podłogowych, tkanin, elementów dekoracyjnych) wraz z podaniem ich nazwy i marki, rodzaju, ceny, ilości i możliwego miejsca zakupu.

Ad.3. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy pragną zmienić wygląd czy funkcjonalność swojego domu, proponuję także pomoc w zakresie aranżacji już istniejących wnętrz oraz pomoc w zakupach, nadzór autorski.
Płatności:

* 30% kwoty w dniu zawarcia umowy
* 30 % kwoty po dokonaniu przez zamawiającego odbioru projektu koncepcyjnego bez zastrzeżeń
* 20% po odebraniu wizualizacji i szacunkowego kosztorysu
* 20% po przekazaniu kompletnej dokumentacji projektowej w formie zeszytu o formacie A3 lub A4

Czas wykonania usługi jest uzależniony od wielu czynników między innymi od współpracy między projektantem a klientem. W związku z tym jest określany indywidualnie. Z reguły jest to ok. 4 tygodni.

Realizacja na terenie całego kraju a także za granicąPierwsze spotkanie z klientem jest niezobowiązujące. Spotkanie to odbywa się w biurze lub w domu klienta. Klient pokrywa jedynie koszty dojazdu, które są zwracane w przypadku zamówienia projektu.

Pierwsze spotkanie ma na celu poznanie gustów i preferencji klientów odnośnie funkcji pomieszczeń, zakładanego budżetu, stylów, kolorów itp. Przeprowadzenie wstępnej inwentaryzacji pomieszczenia.

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie w zależności od stopnia jego skomplikowania i wielkości projektowanych pomieszczeń.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Staram się tak projektować, aby przede wszystkim klient dobrze się czuł w danym pomieszczeniu, przy jednoczesnym uwzglednieniu takich aspektów jak: funkcjonalność, ergonomia, prawo budowlane i przepisy sanitarne a także budżet.

Projektuję we wszystkich stylach, zarówno nawiązujacych do epok historycznych jak i współczesnych z wykorzystaniem dorobku światowej techniki i designu.


Projekty wnętrz Projekty mebli Grafika